Log in om te kunnen bieden.
Nog geen account? Registreer je nu!
Professionele kabelassemblages van het merk Molex, type Picoblade 5 Circuit – 300 mm. Elke kabel heeft 2 witte 5-polige connectoren en is geschikt voor data- of stroomverbindingen in elektronische toepassingen. Verpakt in 20 zakjes, elk met 50 stuks – Totaal: 1000 kabels Herkomst: India – RoHS-conform – met traceerbare batchinformatie
+ Compacte connectoren, ideaal voor robotica, hardware of industriële assemblage – Specifiek type, enkel compatibel met Picoblade sockets
| Lotnummer: | V250210.137 |
| Naam: | 20 zakjes van 50st. Molex Picoblade kabels – 5-polig – 300 mm |
| Looptijd: | 5/1/2026 17:00 tot 21/1/2026 vanaf 17:12 |
| Categorie: | Industrie |
| Veiling: | V250210 Liquidatie Techniek & Klimaat: Airco’s, Laadpalen, Zwembad warmtepompen ,Radiatoren enz... |
| Georganiseerd door: | Pro+ Auctions |
| Voorwaarden: | Algemene voorwaarden |
Elke zaterdag vanaf 10/01 tussen 10.00 en 12.00 te Bilzen, Kruisbosstraat 18
Bekijk onze uitgebreide vragensectie of neem contact met ons op en we helpen je graag verder op gepaste wijze.
Als u niet naar deze afhaaldag kunt komen, is het ook mogelijk om de door u gekochte loten te laten afhalen door een transporteur. Het laten bezorgen van loten is afhankelijk van het land waar de veiling wordt georganiseerd. Voor onze veilingen zijn afspraken gemaakt met de firma BRENGER.