Log in om te kunnen bieden.
Nog geen account? Registreer je nu!
Professionele kabelassemblages van het merk Molex, type Picoblade 5 Circuit – 300 mm. Elke kabel heeft 2 witte 5-polige connectoren en is geschikt voor data- of stroomverbindingen in elektronische toepassingen. Verpakt in 20 zakjes, elk met 50 stuks – Totaal: 1000 kabels Herkomst: India – RoHS-conform – met traceerbare batchinformatie
+ Compacte connectoren, ideaal voor robotica, hardware of industriële assemblage – Specifiek type, enkel compatibel met Picoblade sockets
| Numéro de lot: | V250210.137 |
| Nom: | 20 zakjes van 50st. Molex Picoblade kabels – 5-polig – 300 mm |
| Durée de l'accord: | 5/1/2026 17:00 jusqu'à 21/1/2026 de 17:12 |
| Catégorie: | L'industrie |
| Vente aux enchères: | V250210 Liquidatie overstock: zonnepanelen, batterijen, omvormers, LED verlichting enz |
| Organisé par: | Pro+ Auctions |
| Conditions: | Conditions générales d'utilisation |
Elke zaterdag vanaf 10/01 tussen 10.00 en 12.00 te Bilzen, Kruisbosstraat 18