Log in om te kunnen bieden.
Nog geen account? Registreer je nu!
2x laadkabels met connector aan één zijde en open draaduiteinden
Type: EV-T2G3C-3AC32A-7.0M6.0-P1E1
Lengte: 7 meter
Fabrikant: Phoenix Contact GmbH & Co. KG
Productiedatum: 18/05/2022
Herkomst: Made in Poland
Staat: Nieuw in originele verpakking
Accesoires:Skintop wartels voor veilige kabelinvoer + ParkPosition houder voor nette opslag van de connector
| Numéro de lot: | V250210.123 |
| Nom: | 2 Industriële laadkabelsets Phoenix Contact – 7 meter – Type EV-T2G3C+accesoires |
| Durée de l'accord: | 5/1/2026 17:00 jusqu'à 21/1/2026 de 17:09 |
| Catégorie: | Véhicules - Accessoires |
| Vente aux enchères: | V250210 Liquidatie overstock: zonnepanelen, batterijen, omvormers, LED verlichting enz |
| Organisé par: | Pro+ Auctions |
| Conditions: | Conditions générales d'utilisation |
Elke zaterdag vanaf 10/01 tussen 10.00 en 12.00 te Bilzen, Kruisbosstraat 18