Vente aux enchères en ligne : 2 Industriële laadkabelsets Phoenix Contact – 7 meter – Type EV-T2G3C+accesoires

Fermé Bientôt Start 5/1/2026 17:00
Start na afloop delen.
Offre d'ouverture €50,00
Offres 0
Suivre

Log in om te kunnen bieden.
Nog geen account? Registreer je nu!

Pas de réserve

Description

2x laadkabels met connector aan één zijde en open draaduiteinden

Type: EV-T2G3C-3AC32A-7.0M6.0-P1E1

Lengte: 7 meter

Fabrikant: Phoenix Contact GmbH & Co. KG

Productiedatum: 18/05/2022

Herkomst: Made in Poland

Staat: Nieuw in originele verpakking

Accesoires:Skintop wartels voor veilige kabelinvoer + ParkPosition houder voor nette opslag van de connector

Numéro de lot: V250210.123
Nom: 2 Industriële laadkabelsets Phoenix Contact – 7 meter – Type EV-T2G3C+accesoires
Durée de l'accord: 5/1/2026 17:00 jusqu'à 21/1/2026 de 17:09
Catégorie: Véhicules - Accessoires

Vente aux enchères

Vente aux enchères: V250210 Liquidatie overstock: zonnepanelen, batterijen, omvormers, LED verlichting enz
Organisé par: Pro+ Auctions
Conditions: Conditions générales d'utilisation

Avez-vous une question ?

Prendre contact avec nous